Etiket: İftar

Gündem

“İftar Sofralarımızda 34 Bin 500 Hemşehrimizi Ağırladık”

Çorlu Belediyesi tarafından 26 mahalle 17 başka noktada düzenlenen iftar tertiplerinde 34 bin 500 Çorlulu, iftar sofralarında bulundu.

Gündem

Antalya Büyükşehir’in iftar ikramı devam ediyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan aktiflikleri kapsamında Diyarbakırlılar Gecesi düzenlendi. Sanatçı Nihat Akçer Diyarbakır’a has türküleriyle vatandaşlara harika bir Ramazan gecesi yaşattı. Büyükşehir Belediyesi’nin Taşınabilir Aşevi, iftar öncesinde Ünsal mahallesinde yemek dağıtımı yaparken, çok sayıda vatandaşta Atatürk Spor Salonu’nda orucunu açtı.

Gündem

Lüleburgaz’da Kadir Gecesi’nde binler iftar sofrasında buluştu

Lüleburgaz Belediyesinin Kadir Gecesi’ne özel düzenlediği yaklaşık 10 bin kişilik iftar tertibi sonrasında konuşan Lider Gerenli, “Sevdamız Lüleburgaz’da dayanışmayı, müsamahayı ve komşuluk bağlantılarını büyütmeye devam edeceğiz” dedi.

Gündem

Burhaniyeliler, Kadir Gecesi’nde her yıl olduğu üzere bu yıl da Cumhuriyet Meydanı’nda iftarda buluştu

Burhaniye Belediyesi’nin düzenlediği iftar davetinde meydan 7’den 70’e Burhaniyelilerle dolarken Rama zan ruhu Burhaniye’de yaşandı. İftara 6000 kişi katıldı.

Gündem

Burhaniyeliler Kadir Gecesi’nde İftarda Buluşcak

Burhaniye Belediyesi tarafından hayırseverlerin takviyeleri ile Ramazan Ayı’nın birinci gününden beri Ahmet Akın Kültür Merkezi ve mahallelerde verilen iftar yemekleri sürerken; Kadir Gecesi için Cumhuriyet Meydanı’nda büyük iftar daveti planlandı.

Gündem

Kemer’de Kadir Gecesi’nde iftar programı düzenlenecek

Mübarek Kadir Gecesi hasebiyle yarın Kemer’de iftar programı düzenlenecek. İftar programında semazen gösterisi de yer alacak.

Gündem

Özlüce’de 5 bin kişi iftarda buluştu

Ramazan ayında halkı iftar sofralarında buluşturan Nilüfer Belediyesi, Özlüce Mahallesi’nde iftar yemeği verdi. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı iftar yemeğinin akabinde Özlüce, coşku dolu anlara sahne oldu.

Gündem

Antalya Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Ramazan ayı boyunca Antalya’nın farklı noktalarında verdiği iftar ikramları devam ediyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Ramazan ayı boyunca Antalya’nın farklı noktalarında verdiği iftar ikramları devam ediyor.

Gündem

Lider Böcek işçiyle iftarda buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediyesi çalışanıyla iftarda buluştu. Lider Muhittin Böcek, 5 yıllık süreçte Gazipaşa’dan Kaş’a kadar Antalya’nın 913 mahallesinde çok değerli hizmetler yaptıklarını belirterek, “Gece gündüz demeden alın teri döken tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yeni devirde daima birlikte daha hoş hizmetlere imza atacağız” dedi.

Gündem

İnegöl’ün Geçmişi İle Geleceği Tıpkı İftar Sofrasında Buluştu

İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, Huzurevi sakinleriyle lise öğrencilerini birebir iftar sofrasında konuk etti. Gastro İnegöl’de düzenlenen iftarda, öğrenciler ve yaşlılar birbirleriyle kaynaşma fırsatı buldu.

Gündem

Küçükçekmece Belediyesi’nin Fevzi Çakmak Meydanı ve Sefaköy Atatürk Parkı’nda kurduğu iftar çadırlarına vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor

İftar çadırlarında her gün 2 bine yakın kişiyi ağırlayan Küçükçekmece Belediyesi, Ramazan ayının manevi atmosferine uygun kültürel aktiflikleri de ilçe sakinleriyle buluşturmayı sürdürüyor.

Gündem

“21 Bin Hemşehrimizle İftar Sofrasında Buluştuk”

Kentin farklı noktalarında kurulan iftar sofralarında Çorlu halkıyla buluştuklarını söyleyen Lider Sarıkurt, “Bugün prestijiyle 21 bin hemşehrimizi, bereketli iftar sofralarımızda ağırladık.” dedi.

Gündem

Lider Altay: “Ortak Sevdamız Konya İçin Var Gücümüzle Çalışmaya Devam Edeceğiz”

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, Meram Gazze Caddesi’nde esnafla ve vatandaşlarla bir ortaya geldi. İftarda Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi çalışanıyla bir ortaya geldikten sonra 112 Acil Davet Merkezi’ni de ziyaret eden Lider Altay, Kibrit Camii’nde teravih namazı sonrası vatandaşlarla hasbihal etti.

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, Efeler ilçesinin Kemer Mahallesi’nde vatandaşlarla iftarda buluştu

Büyükşehir Belediyesi’nin iftarında Çerçioğlu’na Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, CHP Aydın Vilayet Lideri Hikmet Saatçı ve CHP Efeler Belediye lider adayı Anıl Yetişkin de eşlik etti.

Gündem

Yetim çocuklar kardeşlik sofrasında buluştu

Osmangazi Belediyesi, her yıl Ramazan ayının 15’inci günü idrak edilen Dünya Yetimler Günü vesilesiyle iftar programı düzenledi.

Gündem

Binlerce Nilüferli iftar sofralarında buluşuyor

Nilüfer Belediyesi, her akşam farklı bir mahallede kurduğu iftar sofralarıyla kentte, Ramazan ayının birliktelik ve dayanışma geleneğini yaşatıyor. Binlerce kişinin katıldığı iftar programlarının akabinde çocuklar için de ikramlar ile Hacivat-Karagöz gösterisi yapılıyor.

Gündem

Mesut Çetinkaya iftardan sahura alanda

AK Parti ve Cumhur İttifakı Karamürsel Belediye Lider Adayı Mesut Çetinkaya seçim çalışmalarını iftardan sahura vakit kavramı gözetmeden sürdürüyor.

Gündem

Ömeroğlu, “Dilovası’nı daima birlikte geleceğe taşılayım”

Seçim çalışmalarını ağır bir biçimde sürdüren AK Parti Dilovası Belediye Lider adayı Ramazan Ömeroğlu, Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ile birlikte bölgenin en güçlü lojistik kooperatiflerinden S.S. 154 Nolu Dilovası Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri ile iftarda bir ortaya geldiler.

Gündem

Lider Taban Gençlerle İftarda Buluştu

Belediye Lideri Alper Taban, 18-30 yaş ortası gençlerle düzenlenen iftar programında bir ortaya geldi. Gençlere yönelik projelerini anlatan Taban, onların sorularını da yanıtladı.

Gündem

Burhaniyeliler İftarda Buluştu

Ramazan ayının 13. gününde Burhaniye Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda 5000’e yakın kişinin iştirakiyle gerçekleştirilen iftarda oruçlar açıldı, dayanışma ve kaynaşmanın en hoş örneği yaşandı.

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Aydın’ın çeşitli noktalarında kurulan iftar sofraları binlerce Aydınlıyı ağırlamaya, Ramazanın rahmetini paylaştırmaya devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, Atatürk Kent Meydanı’nda Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 5 bin kişilik iftar programında vatandaşlarla buluştu, iyi Ramazanlar diledi.

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan iftar sofraları binlerce Aydınlıyı bir ortaya getirmeye devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen 5 bin kişilik iftar programında Aydınlılarla buluştu, tüm vatandaşlara iyi Ramazanlar diledi.

Gündem

Büyükşehir iftarda mahallenizde

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında Taşınabilir Aşevi Tırı ile mahallelerde iftar öncesi sıcak yemek dağıtımını devam ediyor. Karaalioğlu Parkı içerisinde düzenlenen etkinlikler ve Ramazan çarşısı da ağır ilgi görüyor.

Gündem

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı boyunca kurduğu klasik iftar sofralarıyla vatandaşları bir ortaya getirmeye devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Vilayet Lideri Hikmet Saatçı ile birlikte Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen iftar programına katıldı.