Etiket: Lider

Gündem

Lider Ertaş, özel çocuklarla bir ortaya geldi

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, Dünya Engelliler Haftası Programı’na katılarak özel çocuklarla bir ortaya geldi ve onların her vakit yanlarında olduklarını vurguladı.

Gündem

CHP Vilayet idaresinden Lider Topaloğlu’na ziyaret

CHP Vilayet Lideri Nail Kamacı ve il yönetim kurulu üyeleri, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gündem

Fethiye Belediye Başkanı Karaca’dan Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’na iyi olsun ziyaretinde bulundu.

Teknoloji

Microsoft Türkiye’nin düzenlediği “Teknolojinin Bayan Liderleri” müsabakasının kazananları belirli oldu

Teknoloji ekosistemindeki başarılı faaliyetleriyle fark yaratarak Türkiye’nin dijital dönüşümünü güçlendiren bayan önderlerin ödüllendirildiği “Teknolojinin Bayan Liderleri” müsabakasının kazananları belirli oldu.

Gündem

Nilüfer’de “Bizim Ev” buluşması

Nilüfer Belediyesi Bizim Mesken Engelliler Toplumsal Hayat Dayanak Merkezi iştirakçileri, Engelliler Haftası çerçevesinde düzenlenen açık hava etkinliğinde hünerlerini sergiledi. Çeşitli atölyelerin gerçekleştirildiği günde eşit, adil ve erişilebilir bir dünyanın ehemmiyetine de dikkat çekildi.

Gündem

AESOB Başkanı Dere’den Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Lideri Adlıhan Dere, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Kültür Sanat

Lider Topaloğlu, Göynük Fen Lisesi’ndeki gençlik şenliğine katıldı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Fen Lisesi’nde düzenlenen Gençlik Şenliği ve kermesine katıldı.

Gündem

Mezun olduğu lisede Lider Duman’a coşkulu karşılama

Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, mezunu olduğu lisede gençlere tavsiyelerde bulunarak, “Bilimden, sanattan ve eğitimden kopmayın” dedi.

Gündem

Lider Tugay’dan ortak siyasi akıl vurgusu

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, siyasi partiler turunda DEM Parti İzmir Eş Liderleri Mehmet Kuruş, Zehra Vezan Karabulut ve vilayet idaresini ziyaret etti.

Gündem

Lider Tugay’dan UYGUN Parti’ye ziyaret “5 yıl daima birlikte çalışacağız”

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, siyasi partiler turunda İYİ Parti İzmir Vilayet Lideri İdeal Doğan ve vilayet idaresini de ziyaret etti.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, Ödemiş’i ziyaret etti Helviş Bayramı’na katıldı

Birinci olarak Tekke Mahallesi’nde 627 yıllık Helvuç (Helviş) Bayramı’nda çocuklarla buluşan Lider Tugay, Bozdağ ve Gölcük’e de gitti.

Gündem

Türk Dünyası Belediyeler Birliği TDBB Lideri Altay: “Gönül Coğrafyamızdaki Soydaşlarımızla Kardeşlik Hukukunu Daha da Güçlendiriyoruz”

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Bulgaristan’ın başşehri Sofya’da ve Kırcaali kentinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Görüşmelerin çok verimli geçtiğini söz eden Lider Altay, “Türk dünyasında ve gönül coğrafyamızda yaşayan soydaşımızla aramızdaki muhabbeti ve kardeşlik hukukunu daha da güçlendirmek için çalışıyoruz” dedi.

Gündem

Muğla Büyükşehir Belediye Meclisi Ahmet Aras ; “Öğrenciler için 1 TL’ye düşürdüğümüz sefer ağını genişletiyoruz”

Muğla Büyükşehir Belediye Meclisi Ahmet Aras başkanlığında toplandı. Lider Aras, öğrenciler için başlayan 1 TL uygulamasının genişletileceğini ve birinci UKOME’de merkezden Kötekli’ye giden çizgilerinde bu kapsama dahil edileceğinin muştusunu verdi.

Gündem

TDBB Başkanı Altay Yunanistan’da Soydaşlarımızla Bir Ortaya Geldi

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Yunanistan’ın Gümülcine ve İskeçe kentlerini ziyaret ederek çeşitli görüşmeler gerçekleştirdi.

Gündem

Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Lideri M. Rahmi Koç’tan Lider Mesut Ergin’e ziyaret

Ayvalık’ın 200 yıllık zeytinyağı fabrikasının, kapsamlı bir onarımla yine canlandırılarak Ayvalık Rahmi M. Koç Müzesi olarak açılışını yapmak üzere Ayvalık’a gelen Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Lideri M. Rahmi Koç, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’i makamında ziyaret etti.

Gündem

Lider Eşki: “Aydınlık günlere birlikte yürüyeceğiz”

Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, Yeşilova Ehlibeyt Cami Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıda barış bildirileri verdi.

Spor

Bursaspor idaresinden Lider Aydın’a ziyaret

Bursaspor Lideri Sinan Bür ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın’ı ziyaret etti. Lider Aydın, Bursaspor’u eski günlerine döndürmek için dayanağa hazır olduklarını tabir etti.

Gündem

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay ilçe belediye liderleriyle bir ortaya geldi

Lider Tugay ilçe belediye liderleriyle bir ortaya geldi İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, ilçe belediye liderleriyle uyum toplantısında buluştu.

Gündem

Halk Buluşmaları Ahmetli ve Yeniköy ile devam etti

Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir, ‘Esas makamımız mahallelerimizdir’ diyerek başladığı halk buluşmaları ziyaretlerine devam etti. Talepleri birinci ağızdan dinleyen Lider Demir, dün akşam Yeniköy ve Ahmetli mahallelerinde vatandaşlarla bir ortaya geldi.

Gündem

CHP Sakarya Vilayet Örgütü’nden kamu kurumlarına ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Vilayet Lideri Oğuz Can Curoğlu, kamu kurumlarını ziyaretinde kentin gelişmesine katkı sunmak için Cumhuriyet Halk Partisi olarak nazaran hazır olduklarını söyledi.

Gündem

Lider Demir, halk buluşmalarına başladı

Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir, ‘Esas makamımız mahallelerimizdir’ diyerek halk buluşmalarına başladı. Torbalı’nın 60 mahallesinde vatandaşlarla buluşup, talepleri birinci ağızdan almak isteyen Lider Demir, dün akşam icracı müdürlerle birlikte Kaplancık ve Özbey mahallelerinde vatandaşlarla bir ortaya geldi

Gündem

Üç Fidan Çiğli’de Anıldı

68 neslinin gençlik başkanlarından Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan idam edilişlerinin 52. yıl dönümünde Çiğli’de bulunan Üç Fidan Anıtı’nda düzenlenen merasimle anıldı.

Gündem

Lider Memnun Hıdırellez Şenliği’ne katıldı ‘Hepimizin gönlündeki dilekler gerçek olsun’

Kültürpark’ta gerçekleşen Hıdırellez Şenliği’ne katılan Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, bolluğun, rahmetin, huzurun, barışın ve kardeşliğin simgesi olan Hıdırellez’i kutlayarak, “Hepimizin gönlündeki dilekler gerçek olsun” dedi.

Gündem

Erol Başkan’dan yeni uygulama

Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, belediye binasının taban katında hazırlanan yeni odasında vatandaşlarla yüz yüze görüşmeye başladı.