HPE Türkiye, iş ortaklarıyla Bakü’de buluştu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

hpe turkiye is ortaklariyla bakude bulustu 0 GRhN52mb

HPE Türkiye, iş ortaklarıyla her yıl düzenlediği HPE Partner Kick Off aktifliğini bu yıl Azerbaycan’ın başşehri Bakü’de yaklaşık 350 kişinin iştirakiyle düzenledi.

HPE Türkiye, Balkanlar, Kafkaslar & Orta Asya Bölgesi Kanal Müdürü Yasemin Doğrul’un konut sahipliğindeki aktiflikte, yeni fırsatlar ve bölgeye sunulacak katkılar iştirakçilerle paylaşıldı.

HPE Türkiye’nin Azerbaycan’ın başşehri Bakü’de iş ortaklarıyla buluştuğu, “A world of opportunities, together!” temasıyla düzenlediği aktifliğin açılışında Türkiye Cumhuriyeti Bakü Büyükelçisi Doçent Hekim Cahit Bağcı ve Ticaret Başmüşaviri Yakup Sefer de yer aldı. HPE Türkiye üst seviye yöneticilerinin yanı sıra bölge yöneticilerinin de iştirakiyle tüm iş ortaklarıyla bir ortaya gelinen aktiflikte, HPE’nin 2024 odak alanları, gelecek yıl stratejileri, iş yapış formları iş ortaklarıyla paylaşıldı.

“Gücümüzü birlikteliğimizden alıyoruz”

HPE Türkiye, Balkanlar, Kafkaslar & Orta Asya Bölgesi Kanal Müdürü Yasemin Doğrul etkinliğe dair şu değerlendirmelerde bulundu: “HPE geniş bir yelpazede hizmet veren bir şirket. Etkinliğimizi de buna uygun olarak tüm iş ünitelerine dokunacak bir kapsayıcılıkta yapmaya ihtimam gösteriyoruz. İş ortaklarımıza muvaffakiyet öykülerini paylaşabilecekleri bir ortam sunarak neleri yanlışsız yaptıklarını, örnek nitelikteki yaklaşımların nasıl olması gerektiğini şahsen kendilerinden dinliyoruz. Anlattıkları kıssalar, tüm ekosistemimize ilham veriyor. Bu yıl ana temamız olan “A world of opportunities, together!”, önümüzdeki fırsatları keşfetmek için güçlerimizi birleştirme davetini simgeliyor. Biz HPE olarak fırsatları lakin iş birliği yoluyla ve güçlerimizi birleştirerek yanlışsız biçimde değerlendirebileceğimize inanıyoruz. Bu doğrultuda etkinliğimizde; İş birliği, İnovasyon, Farklılaşma, Liderlik ve Dönüşüm olmak üzere beş kategori belirledik. Önümüze çıkan fırsatları yanlışsız pahalandırmak, gelire dönüştürebilmek için HPE portföyünü, stratejilerini ve iş yapış biçimlerini ne biçimde ele almamız gerektiği üzerine odaklandık. Öte yandan, HPE Partner Kick Off, öne çıkan iş ortaklarımızın muvaffakiyetlerini ve projelerini ödüllendirmek, görünürlüklerini arttırmak için bize hoş bir fırsat sunuyor. Ödül alan tüm iş ortaklarını tebrik ediyoruz.”

HPE’nin dünyanın farklı bölgelerindeki operasyonlarının Türkiye’ye bağlanması ile Türkiye’deki iş ortaklarının edindikleri yetkinliklerin ve deneyimlerin bölgeye sunulabilmesi maksadıyla neler yapılabileceğinden bahsedilen aktiflikte, konuk konuşmacı Levent Erden oldu. Erden, sürate ayak uydurmaya, müşterilerin ayakta kalmasına yardımcı olmaya dikkat çeken bir konuşma yaptı.

Etkinlikte 25 farklı kategoride ödül verildi. Ödül kazanan iş ortaklarından kimileri şöyle: 

Artı&Artı’ya ‘HPE En Yüksek Ciro’; 

Bilgi Birikim Sistemleri, Treo, Artı&Artı, Elsa Bilişim, 1Ware Technology’ye ‘HPE Farklılaşan İş Ortağı’; 

TD Synnex’e ‘Farklılaşan Distribütör’; 

Ingram Micro’ya ‘HPE En Yüksek Ciro & En Yaygın Bayi Ağı Olan Distribütör’ ve ‘HPE Aruba Networking Yılın Distribütörü’; 

Asır Digital’e ‘HPE Aruba Networking En Yüksek Ciro’.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
HPE Türkiye, iş ortaklarıyla Bakü’de buluştu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir