1. Haberler
  2. Kap
  3. OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş. – Kurumsal Yönetim Bilgi Formu

OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş. – Kurumsal Yönetim Bilgi Formu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
1. PAY SAHİPLERİ

B+Jz7hZzwSHXwAAAABJRU5ErkJggg==

[CONSOLIDATION_METHOD_TITLE][CONSOLIDATION_METHOD]

İlgili Şirketler
Related Companies
[]
İlgili Fonlar
Related Funds
[]
Türkçe
Turkish
İngilizce
English
oda_Shareholders1Abstract|
1. PAY SAHİPLERİ
1. SHAREHOLDERS
oda_FacilitatingTheExerciseOfShareholdersRightsAbstract|http://www.xbrl.org/2003/role/verboseLabel
1.1. Pay Sahipliği Haklarının Kullanımının Kolaylaştırılması
1.1. Facilitating the Exercise of Shareholders Rights
oda_TheNumberOfInvestorMeetingsOrganisedByTheCompanyDuringTheYear|
Yıl boyunca şirketin düzenlediği yatırımcı konferans ve toplantılarının sayısı
The number of investor meetings (conference, seminar/etc.) organised by the company during the year
oda_RightToObtainInformationAndToExamineAbstract|http://www.xbrl.org/2003/role/verboseLabel
1.2. Bilgi Alma ve İnceleme Hakkı
1.2. Right to Obtain and Examine Information
oda_ThenumberOfSpecialAuditRequests|
Özel denetçi talebi sayısı
The number of special audit request(s)
Bulunmamaktadır.
oda_TheNumberOfRequestsThatWereAcceptedAtTheGSM|
Genel kurul toplantısında kabul edilen özel denetçi talebi sayısı
The number of special audit requests that were accepted at the General Shareholders’ Meeting
Genel Kurul Toplantısında Özel Denetçi Talep Edilmemiştir.
oda_GeneralAssemblyAbstract|http://www.xbrl.org/2003/role/verboseLabel
1.3. Genel Kurul
1.3. General Assembly
oda_LinkToThePDPAnnouncementThatDemonstratesTheInformationRequestedByPrinciple131|
İlke 1.3.1 (a-d) kapsamında talep edilen bilgilerin duyurulduğu KAP duyurusunun bağlantısı
Link to the PDP announcement that demonstrates the information requested by Principle 1.3.1. (a-d)
https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1137702
oda_WhetherTheCompanyProvidesMaterialsForTheGeneralAssemblyInEnglishAndTurkishAtTheSameTime|
Genel kurul toplantısıyla ilgili belgelerin Türkçe ile eş anlı olarak İngilizce olarak da sunulup sunulmadığı
Whether the company provides materials for the General Shareholders’ Meeting in English and Turkish at the same time
Genel kurul toplantısıyla ilgili belgeler sadece Türkçe sunulmuştur.
oda_TheLinksToThePDPAnnouncementsAssociatedWithTheTransactionsThatAreNotApprovedByTheMajorityOfIndependentDirectorsOrByUnanimousVotesOfPresentBoardMembersInTheContextOfPrinciple139|
İlke 1.3.9 kapsamında, bağımsız üyelerin çoğunluğunun onayı veya katılanların oybirliği bulunmayan işlemlerle ilgili KAP duyurularının bağlantıları
The links to the PDP announcements associated with the transactions that are not approved by the majority of independent directors or by unanimous votes of present board members in the context of Principle 1.3.9
Tüm kararlar oy birliği ile alınmıştır.
oda_TheLinksToThePDPAnnouncementsAssociatedWithRelatedPartyTransactionsInTheContextOfArticle9OfCommuniqueOnCGCorporateGovernance|
Kurumsal Yönetim Tebliği (II-17.1) madde 9 kapsamında gerçekleştirilen ilişkili taraf işlemleriyle ilgili KAP duyurularının bağlantıları
The links to the PDP announcements associated with related party transactions in the context of Article 9 of the Communique on Corporate Governance (II-17.1)
https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1135262 – https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1231933
oda_TheLinksToThePDPAnnouncementsAssociatedWithCommonAndContinuousTransactionsInTheContextOfArticle10OfTheCommuniqueOnCorporateGovernance|
Kurumsal Yönetim Tebliği (II-17.1) madde 10 kapsam

SON%
BIST 10010.268,580,20
USD/TRY32,30800,16
EUR/TRY34,86700,15
EUR/USD1,0782-0,01
FAİZ44,00-1,61
ALTIN/ONS2.346,331,62
BRENT84,170,71

Öne Çıkan Videolar

oylum sinai yatirimlar as kurumsal yonetim bilgi formu 1 UaNSLLDw Bir Dakikada Bilmeniz Gerekenler | 9 Mayıs 2024 Akşam Bülteni

oylum sinai yatirimlar as kurumsal yonetim bilgi formu 2 “Enflasyon beklentisi kanalında hala alınması gereken bir yol var”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş. – Kurumsal Yönetim Bilgi Formu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir