1. Haberler
  2. Gündem
  3. Avalanche öne çıkarsa yükselebilecek 3 memecoin

Avalanche öne çıkarsa yükselebilecek 3 memecoin

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilindiği üzere son günlerde Solana ekosisteminde inanılmaz bir yoğunluk ve para akışı söz konusu. Peki ibre Avalanche ekosistemine dönerse, hangi memecoin yükseliş yaşayabilir? İşte dikkat edilmesi gereken Avalanche memecoin’leri…

Kripto yatırımcıları, arkasında proje olan majör coin’leri terk ederek Solana ekosisteminde yer alan memecoin’lere akın etti. Durum öyle bir hal aldı ki Binance bir süre Solana para çekim işlemlerinini yetiştiremediği için askıya almak zorunda kaldı.

Solana ağı, memecoin furyasıyla adeta alev aldı. SOL yoğun ilgi ile 190 doları aşarken, Solana ekosisteminde yer alan JUP ve RAY da zirve noktalara ulaştı.

Peki Solana çılgınlığı en yakın rakibi Avalanche ekosistemine kayarsa, hangi memecoin’ler yükseliş yaşayabilir? İşte Avalanche furyasında yükselebilecek 3 memecoin

avalanche one cikarsa yukselebilecek 3 memecoin 0 zrJA5Sk7

1- Avalanche memecoin Coq Inu (COQ)

Avalanche ekosisteminde yer alan popüler memecoin Coq Inu (COQ), listemizin ilk sırasında yer alıyor. COQ, geçtiğimiz aylarda Avalanche ağını daha aktif bir hale getirmek amacıyla topluluk tarafından piyasaya sürüldü. O dönem yoğun bir ilgi gören COQ, kısa sürede zirveye yerleşti. COQ, 363 milyon dolar piyasa değerine sahip durumda.

Avalanche Vakfı, 100 milyon dolarlık topluluk coin’lerini destekleme fonunda COQ’a da yer verdi. Bu nedenle COQ, Avalanche ağında yer alan en önemli memecoin’lerden birisi haline geldi. COQ, henüz ibre Avalanche ekosistemine dönmemiş olmasına rağmen 24 saatte 40 milyon dolar işlem hacmi elde ediyor.

İbre bu tarafa döndüğünde yatırımcıların ilk akın edeceği memecoin COQ olabilir. Piyasa değerinin yüksek olması, likiditesinin güçlü durması ve Avalanche Vakfı tarafından desteklenmesi onu önemli bir konuma yerleştiriyor. Solana çılgınlığı COQ’a sekerse, önemli bir yükseliş görebiliriz.

avalanche one cikarsa yukselebilecek 3 memecoin 1

2- Avalanche memecoin Kimbo (KIMBO)

Avalanche ekosisteminin popüler köpekli coin’i Kimbo (KIMBO), listemize ikinci sıradan giriş yapıyor. KIMBO, Avalanche topluluğu tarafından oluşturulan ve desteklenen bir memecoin olarak biliniyor. KIMBO’nun bu denli öne çıkmasının arkasında ise köpekli imajı yatıyor. Kısa sürede ekosistemin en popüler memecoin’lerinden birisi olan KIMBO, 44 milyon dolar piyasa değerine sahip durumda.

Avalanche Vakfı, 100 milyon dolarlık topluluk coin’lerini destekleme fonunda KIMBO’ya da yer verdi. KIMBO, güven oluşturması ve ekosistem tarafından desteklemesi nedeniyle ön plana çıkıyor.

Solana çılgınlığı Avalanche’a kayarsa gözler KIMBO’ya çevrilebilir. COQ’a nispeten daha ucuz bir piyasa değerine sahip olması, onu getiri anlamında daha iştah açıcı bir hale getiriyor.

avalanche one cikarsa yukselebilecek 3 memecoin 2 Dz5uJE8E

3- Avalanche memecoin NOCHILL

Avalanche ekosistemini yansıtan ve ekosistemin en sevilen memecoin’lerinden birisi olan NOCHILL, listemize üçüncü sıradan giriş yapıyor. NOCHILL, Avalanche gönüllüleri tarafından oluşturuldu ve piyasaya sürüldü. Popüler memecoin, diğerlerinin aksine bir figürü temsil etmiyor. Proje, komple Avalanche ekosistemine odaklanıyor.

Avalanche Vakfı, 100 milyon dolarlık topluluk coin’lerini destekleme fonunda NOCHILL’e de yer verdi. NOCHILL, tüm ekosisteme hitap etmesi ve ayrım yapmamasıyla ön plana çıktı. NOCHILL, 38,5 milyon dolar piyasa değerine sahip durumda. Bu piyasa değeri, olası iştah artışında NOCHILL’in daha fazla ilerlemesine katkı sağlayabilir.

Solana çılgınlığı Avalanche ekosistemine sıçrarsa, NOCHILL’in de zirveye yürüdüğünü görebiliriz.

avalanche one cikarsa yukselebilecek 3 memecoin 3 VCH9emUC

Hazırlanan bu içerik herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi içermemektedir. Kripto yatırımları oldukça riskli ve olumsuz sonuçların ortaya çıkabileceği bir piyasadır. Yatırımcıların kendi araştırmalarını yapmaları ve riskin kendi sorumluluğunda olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu içerik, olası Solana çılgınlığının Avalanche ekosistemine sekmesi halinde öne çıkabilecek memecoin’leri ele almıştır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Avalanche öne çıkarsa yükselebilecek 3 memecoin

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir