Çeşme’nin ilk kadın başkanı Lal Denizli mazbatayı aldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

cesmenin ilk kadin baskani lal denizli mazbatayi aldi 0 XDwYmLC5

31 Mart seçimlerinde Çeşme Belediye Başkanı seçilen Lal Denizli, Çakabey Kültür Merkezi’nde düzenlenen merasimde mazbatasını aldı. 

Denizli, “Baba ocağında, cet toprağında Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı olmanın gururu gerçekten tanım edilemez. Bugün mazbatamı alırken yaşadığım duygusallığın en büyük sebeplerinden biri de bunun gururuydu” dedi.

Çeşme Belediyesi önünde düzenlenen devir teslim töreniyle parti rozetini çıkararak vazifeye başlayan Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli; “Bizim bugün Türkiye’de değişim rüzgârı, her bir yanı sardıysa dünden daha büyük sorumluluğumuz var demektir. Bizler seçim kampanyasında vadettiğimiz her şeyi hayata geçirmek ve hatta halkın gözden kaçırdığımız gereksinimlerini hayata geçirmek için daha çok çalışacağımız bir periyoda giriyoruz. Sorumluluğumuz büyük. Hem çocuklarımıza hem gençlerimize hem bayanlara yönelik sorumluluklarımız çok büyük. Bunun şuurunda halkı kucaklayan, halkı dinleyen, düzgün gününde, makus gününde yanında olacak bir anlayışla halka hizmet vereceğiz. Görüşü ne olursa olsun, bütün halkımız bizden eşit hizmet, eşit temsiliyet alacak. Belediyeciliği bir parti art bahçesine çevirmek değil, tersine halkın gereksinimlerini bilen, onları dinleyen bir anlayışla halka hizmet vermeye devam edeceğiz. Tıpkı bu vakte kadar yaptığımız üzere.”

“ÇEŞMENİN İLK KADIN BELEDİYE BAŞKANI OLMANIN GURURU GERÇEKTEN TANIM EDİLEMEZ”

Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı olan Denizli, “Baba ocağında, cet toprağında Çeşme’nin ilk kadın belediye başkanı olmanın gururu gerçekten tanım edilemez. Bugün mazbatamı alırken yaşadığım duygusallığın en büyük sebeplerinden biri de bunun gururuydu. Bana bu talihi veren her bir anımda yanımda olduğunu hissettiren başta Genel Liderim Sayın Özgür Özel olmak üzere bütün parti yönetimimiz, parti meclis üyelerimiz, partili yol arkadaşlarımız, örgütümüz, örgüt işçilerimize gönüllülerimize, görüşü ne olursa olsun girdiğim her mahallede beni kucaklayan Çeşme halkına çok teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı bu saydığım isimler olmasaydı bu yaptığımız çalışmaların hiçbir manası olmazdı. Yürüdüğüm yol anlamsız kalırdı. Birlikte yol yürürsek muvaffakiyete ulaşırız. Biz birlikte yürüdük, başardık. Bundan sonraki 5 senede de Çeşme halkımızla birlikte yürümeye devam edeceğiz” biçiminde konuştu.

 “HALKIMIZLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİMİZ BİR ÇEŞME DEVRİ OLACAK”

Çeşme’yi hoş bir periyot beklediğine dikkat çeken Denizli, “Halkla kucaklaştığımız halkın gereksinimlerine dönük hizmet verdiğimiz, halkı dinlediğimiz, halktan fikir aldığımız ve bu fikirleri hayata geçireceğimiz bir periyoda giriyoruz. Onun haricinde zati konuştuğumuz bütün projelerimiz, gençlik merkezimiz, kulübümüz, sıhhat merkezimiz, doğal gazın Çeşme’ye getirilmesi, altyapı çalışmalarının başlaması üzere bu konuştuğumuz projeler zati hayata geçirmek için gece gündüz çalışacağımız ve halkımızla birlikte yöneteceğimiz bir Çeşme devri olacak” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Çeşme’nin ilk kadın başkanı Lal Denizli mazbatayı aldı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir