Sporun farklı kısımlarını destekleyen Samsung Electronics sörf kaykay ve break dans liglerinin partner markası oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

sporun farkli kisimlarini destekleyen samsung electronics sorf kaykay ve break dans liglerinin partner markasi QOqJIq7T

Samsung Electronics Co Ltd. (“Samsung Electronics”), Paris 2024 Yaz Olimpiyatları öncesinde ve sonrasında sörf, kaykay ve break dans sporlarını ve bu sporların oluşturduğu farklı alt kültürleri destekleyecek.

Samsung Electronics, World Surf League, Street League Skateboarding ve Pro Breaking Tour ile yaptığı yeni iş birliklerinde “yeniliğe açık olan her vakit kazanır” mottosuyla hareket ediyor.

Global Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları partneri Samsung Electronics, uzun vakittir spora sağladığı takviyesi ve yeniliğe açık olmaya verdiği kıymeti daha da ileriye taşıyan yeni alakaları duyurdu. Bu kapsamda Samsung Electronics, Paris 2024 Yaz Olimpiyatları öncesinde ve sonrasında sörf, kaykay ve break dans sporlarını ve bu sporlarla ilgilenenlerin oluşturduğu toplulukları desteklemek üzere World Surf League (WSL), Street League Skateboarding (SLS) ve Pro Breaking Tour (PBT) ile çalışacak.

Samsung Electronics, bu yılın başlarında Paris 2024 Yaz Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları için resmi temasını “Yeniliğe açık olan her vakit kazanır” olarak açıklamıştı. Samsung Electronics, belirlediği bu temayla, yeniliğe açık düşünme biçiminin her yeni tecrübede yeni perspektifler sunan ve sonsuz olasılıkların önünü açan manalı muvaffakiyetleri beraberinde getireceğine olan inancını söz ediyor. Bu bağlamda Samsung Electronics, “Yeniliğe açık olan her vakit kazanır” ruhunu somutlaştıran ortak pahalarla ve karşılıklı hürmetle, bu üç spor kısmıyla uğraşan kümeleri da destekleyecek. 

Samsung Electronics Lider Yardımcısı ve Taşınabilir Tecrübe İş Birimi Pazarlama Başkanı Stephanie Choi, partnerlik mutabakatlarıyla ilgili şunları söyledi: “Yeni şeyler denemeye açık düşünme biçimi, mümkün olanın sonlarını zorlayan kararlılık ve herkesi kucaklamayı başaran kapsayıcılık kültürü aslında tüm spor kısımlarının merkezinde yer alıyor. Samsung Electronics olarak biz de bu kavramlara tutkuyla bağlıyız. Yalnızca Paris 2024 öncesinde değil, sporlarını dünyaya açmayı hedefleyen bu üç kuruluşu, atletleri ve bu sporlara gönül veren toplulukları her vakit büyük bir onurla destekleyeceğiz.”

Samsung Electronics, üç spor kuruluşunun (World Surf League Street League Skateboarding ve Pro Breaking Tour) atletlerini ve hayran kitlelerini Road to Games (Oyunlara Giden Yol) kapsamında düzenlenecek olan kıymetli etkinliklerde angaje edecek. Partnerlik mutabakatları kapsamında bu spor topluluklarından her birinin ikonik figürleri ve alt kültürleri ön plana çıkarılacak. Bu kapsamda, bu alt kültürlerin özgün yanlarına dikkat çekmeyi amaçlayan yeni bir iş birliği de duyurulacak.

World Surf League İçerik Stratejisinden ve Yapımdan Sorumlu Lider Yardımcısı Tim Greenberg, “Yetenekli atletlerimizi öne çıkarmak ve Paris 2024 ve Tahiti Oyunları’na giden yolda onların yanında olmak için Samsung Electronics ile iştirak yapmaktan gurur duyuyoruz. Spor dünyası için değerli ve heyecan verici bir yılı yaşıyoruz. Bu yıl da sörfün eşsiz kültürünü, atletlerini ve sörf topluluklarını birlikte destekleyeceğiz,” dedi.

Sokak kaykayını dünya çapında tanınan hale getirmeyi ve bu sporun kabul görmesini teşvik etmeyi amaçladıklarını belirten Street League Skateboarding Genel Müdürü Matt Rodriguez ise “Günlük hayatımızın bir kesimi olan yeniliğe açık olmayı ve kapsayıcılığı benimseyen bir marka olan Samsung Electronics ile iştirak yapmaktan çok mutluyuz. Birlikte platformumuzu güçlendirirken topluluğumuzu destekleyeceğiz ve yeniliğe açık olmaya yönelik ortak inancımızı pekiştireceğiz,” dedi.

Pro Breaking Tour’un kurucusu olan ve “CrosOne” ismiyle da bilinen Chris Wright ise şunları söyledi: “Turumuzun başlangıcından bu yana geçen on yıl boyunca hem sporumuz hem de kültürümüz inanılmaz bir gelişime kaydetti. Her gün yaratıcılığın ve kendini söz etmenin sonlarını zorlayan b-boy ve b-girl atletlerimizi tebrik ediyoruz. Artık ise birinci kere yer alacağımızı Olimpiyat Oyunları’nda tarih yazmaya hazırlanıyoruz. Sporumuzun gelişme seyahatindeki bu değerli anı güçlendirmek ismine Samsung Electronics’in yanımızda olmasından heyecan duyuyoruz.”

Topluluk inisiyatifi ve partnerlik faaliyetlerine ait yeni detaylar önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Sporun farklı kısımlarını destekleyen Samsung Electronics sörf kaykay ve break dans liglerinin partner markası oldu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir