Accor Türkiye’de ticari disiplinler bayanlara emanet

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

accor turkiyede ticari disiplinler bayanlara emanet 0 palfqUEn
DÜNYANIN ÖNDE GELEN ARTIRILMIŞ MİSAFİRPERVERLİK KÜMESİ ACCOR, TÜRKİYE OPERASYONUNDA KIYMETLİ BİR ADIM ATARAK TİCARİ DEPARTMANINI BAYAN YÖNETİCİLERE TESLİM ETTİ. ACCOR, GLOBAL ÇAPTA BENİMSEDİĞİ KIYMETLER DOĞRULTUSUNDA, TÜRKİYE AYAĞINDA DA CİNSİYET VE FIRSAT EŞİTLİĞİ KONUSUNDA KARARLI BİR HALDE İLERLİYOR.

Orta Doğu, Afrika ve Asya Pasifik bölgesinde 1.000’den fazla otele sahip olan dünya başkanı konaklama kümesi Accor, Türkiye operasyonunda cinsiyet ve fırsat eşitliği konusundaki kararlı siyasetini sürdürüyor. Bu kapsamda Accor, Türkiye operasyonundaki ticari departmanını bayan yöneticilere emanet ederek çeşitlilik ve kapsayıcılık prensiplerinde konaklama ekosistemine öncülük ediyor. Dalda uzun yıllara dayanan tecrübeleri ve başarılı meslekleriyle tanınan ticari departmanın bayan başkanları, Accor’un Türkiye ayağında cinsiyet eşitliği ve çeşitliliğe verdiği ehemmiyeti vurguluyor. Ayrıyeten merkez ofis yöneticilerinin yüzde 50’sinin bayan olması da daldaki bilinçlenmeye katkıda bulunuyor.

Accor Türkiye’nin ticari disiplinlerini üstlenen isimler kesimdeki başarılarıyla dikkat çekiyor

Accor Türkiye Premium, Orta Ölçekli ve Ekonomik Markalar Ticari Yöneticisi olarak atanan Aysun Dolanbay, Accor bölgesel grubuna Swissôtel The Bosphorus İstanbul’daki Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak misyon yaptığı ve Swissôtel’in Accor’a entegrasyonunu denetlediği konumdan katıldı. Dört ülkede lüks ve premium oteller için farklı ticari liderlik kapsamlarını yöneten, 18 yıllık otelcilik dalındaki tecrübesi Türkiye ile Orta Doğu’da Ritz-Carlton, Hyatt ve Kempinski üzere otellerde satış ve pazarlama rollerini içeren Dolanbay, her tesisin başarılı bir ticari strateji uygulamasını sağlayarak tesis liderlik gruplarına stratejik rehberlik sunmayı amaçlıyor. Ayrıyeten rol, bölgedeki ticari yetenekleri geliştirmeyi, performans ile iş birliği kültürünü tesis ve bölgesel gruplar ortasında güçlü bir yetenek havuzuyla sürdürmeyi, araçların ve teşebbüslerin otel grupları tarafından paylaşılmasını ve kullanılmasını sağlamayı, şampiyonlar yaratmayı, ticari iş incelemelerini ve bağlantısını yönetmeyi hedefliyor. Dolanbay, bu maksat doğrultusunda otel ve bölgesel gruplarla birlikte çalışarak yüksek tesir sağlayan Satış, Pazarlama, Dağıtım ve Sadakat programlarını koordine etmeye, bölgesel faaliyetleri otellerin gereksinimleriyle uyumlu hale getirmeye ve tüm Accor programlarının tesis seviyesinde büsbütün benimsenmesini sağlamaya odaklanacak.

 

Accor Sahra Altı Afrika & Türkiye Premium, Orta Ölçekli ve Ekonomik Markalar Dijital Yöneticisi olarak atanan Tuğba Demirel Çakar’ın dijital dünyadaki seyahati, Accor’da Dijital Pazarlama Müdürü olarak başladı ve yedi yıl boyunca bu hünerlerini geliştirdi. Çakar, özellikle başarılı performans pazarlama planlarını geliştirmede, yeni ve mevcut oteller için direkt satışları artırmada kritik bir rol oynadı. Accor öncesinde Booking.com’da Oteller için Fiyat ve Müsaitlik Uzmanı ve Koordinatörü olarak misyon yaptığı devirlerde bilgi tahlili, oran paritesi stratejilerini geliştirme ve yeni otel web sitelerinin uyumunu sağlama üzere sorumlulukları bulunuyordu. Çakar’ın konuk bağları, satış ve uyumun çeşitli istikametlerini kapsayan otelcilik kesimindeki seyahati ise Grand Hyatt Istanbul ve Park Hyatt Istanbul-Macka Palas, Four Seasons Hotels and Resorts, Mövenpick Hotels & Resorts ve mesleğinin başındaki Front Office Clerk olarak çeşitli rolleri içeriyordu. Mesleği boyunca edindiği tecrübeler sayesinde online seyahat sanayisinin incelikleri konusunda sağlam bir temel edinen Çakar, inovasyona olan tutkusu, stratejik bakış açısı ve somut iş sonuçlarını yönlendirme taahhüdü ile dikkat çekiyor. Dijital peyzajın karmaşıklıklarını yönetme yeteneği, çapraz işlevsel gruplarla iş birliği yapma kabiliyeti, alanında dinamik ve etkileyici bir önder olarak Çakar’ı öne çıkarıyor.

Accor Türkiye Premium, Orta Ölçekli ve Ekonomik Markalar Gelirler İdaresi Yöneticisi olarak atanan Cansu Gürcan Ülgez, konaklama gelir idaresi alanında Accor, Wyndham ve Hyatt markalarında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip. Ülgez, yeni misyonunda ise Accor’un Türkiye’deki otellerinin gelir performansının artırılmasından sorumlu olacak. Bu doğrultuda Ülgez’in odak noktası; gelir idaresi yeteneklerini geliştirmek, gelir idaresi başkanlarını ve en güzel uygulamaları desteklemek, süreçleri güzelleştirerek Accor’un Türkiye’deki gelir formülü kültürünü geliştirmek olacak.

Accor Türkiye Premium, Orta Ölçekli ve Ekonomik Markalar Pazarlama & Bağlantı Yöneticisi Simge Hoş Öğüt ise turizm ve otelcilik alanındaki 26 yılı aşkın bölüm tecrübesiyle dikkat çekiyor. Seyahatine Kanada’daki Mount Saint Vincent Üniversitesi’nden mezun olarak başlayan, burada Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği diplomasının yanı sıra Pazarlama alanında çift ana kısım yapan Hoş; Türkiye’deki Ceylan Intercontinental, Holiday Inn, Crowne Plaza ve Ulusal Saraylar üzere ünlü kuruluşlardan Kanada’daki Fairmont Hotels & Resorts’a kadar çok çeşitli coğrafyalarda misyon aldı. Türkiye’ye döndükten sonra Accor’da 17 yılını satış, kalite ve sadakat departmanı üzere çeşitli departmanlarda çalışarak çok taraflı uzmanlığını sergileyen Hoş, şu anda Accor Türkiye’de Pazarlama ve Bağlantı Yöneticisi olarak, stratejik teşebbüslere öncülük ediyor. Ayrıyeten maksat kitlede yankı uyandıracak ilgi cazibeli aksiyonlar hazırlarken, tıpkı vakitte kapsamlı pazarlama ve bağlantı direktiflerini de denetliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Accor Türkiye’de ticari disiplinler bayanlara emanet

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir