Akbank Genel Müdürlük Binasında Yenilikçi Dönüşüm Hareketi Başladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

akbank genel mudurluk binasinda yenilikci donusum hareketi basladi 0 U6enuSk8
Akbank, genel müdürlük binasında kapsamlı bir mimari dönüşüm hareketini başlattı. Akbank’ın esaslı ve dinamik yapısını, teknoloji ve yenilik odaklı çalışma modelini ve unsurlu ve sürdürülebilir bankacılık anlayışını yansıtan bu dönüşümle, Akbanklılara yeni kuşak bir çalışma alanı sunuluyor. 

Akbank, dinamik, yenilikçi, şeffaf ve sürdürülebilir bir genel müdürlük merkezi dönüşümü ile bankanın esaslı kıymetlerinin ve vizyoner bakış açısının bir temsilini inşa ediyor. Bu yıl tamamlanması planlanan mimari dönüşüm projesiyle, Akbank örnek gösterilecek çalışma alanlarından birini Türkiye’ye kazandıracak.

Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar Anapa; “Akbank’ta şubelerimizin ve çalışma ofislerimizin mimari dönüşümü, Akbank kültürünün ve bedellerinin bir yansımasıdır. Bu dönüşümün temelinde, şeffaf, yenilikçi, iş birliğine dayalı çalışma ortamları, sanatın ilham verici gücü, teknoloji ve inovasyonun getirdiği imkanlar, toplumsal ve insan odaklı alanlar ve sürdürülebilirlik unsurları yatıyor. Bu bakış açısıyla, evvel şubelerimizin mimari dönüşümünü gerçekleştirdik ve geleceğin bankacılığını bugünden şubelerimizde deneyimlenebilir kıldık. Artık de genel müdürlük merkezimizde Akbanklıların güzel olma hali ve memnuniyeti, müşteri tecrübesindeki kalite ve aktiflik, toplum ve etraf için yarattığımız kıymetler odağında yeni bir dönüşüme imza atıyoruz. Bu çalışmalarımızla bir sefer daha gösteriyoruz ki, Akbank olarak yalnızca bankacılık hizmeti sunmuyor, tıpkı vakitte ömrü ve iş dünyasını şekillendiren bir güç olma yolunda ilerliyoruz” dedi.

İş Birliğine ve Etkileşime Açık Alanlar

Akbank’taki mimari dönüşümle, iş birliğini ve etkileşimi artıran, birlikte çalışmayı, yeni fikirler üretmeyi kolaylaştıran alanlar yaratılıyor. Esnek kullanıma uygun ve sanat ile zenginleştirilen yeni tasarım, Akbanklıların yaratıcılığını destekliyor, daha verimli, birebir vakitte daha keyifli çalışabilmeleri için yeni alanlar sunuyor.

Sanatla İlham Veren Bir Mekan

Uzun yıllardır sanatın güçlü destekçisi olan Akbank, sanatı iş ortamına entegre ederek Akbanklılara ilham veren bir atmosfer sunmayı hedefliyor. Girişten itibaren göze çarpan sanat yapıtları, binanın her köşesinde estetik bir tecrübe sunuyor. Akbank’ın yenilenen binasında Refik Anadol’un bankaya özel tasarlayacağı bir yapıtı de bulunacak.

Geleceğin İş Ortamı

Dönüşüm projesinde ileri teknolojiler ve inovasyon değerli bir yere sahip. Tasarlanan alanlar, çağın ihtiyaçlarına uygun formda temaslı teknolojiler ile donatılıyor. Birbirine dijital araçlarla bağlı alanlar Akbank’ın merkezinden dünyanın dört bir yanında profesyonellerle ortak çalışma imkânı sağlıyor. 

Sosyal ve İnsan Odaklı Dönüşüm

Akbanklıların yeterli olma halini ön planda tutan Akbank, bu dönüşüm sürecinde de toplumsal alanlara ve ergonomik düzenlemelere özel ehemmiyet veriyor. Hibrit çalışma modeli ekseninde Akbank ofisleri konut konforuna taşınırken, farklı jenerasyonların bir ortada çalışabileceği ve sosyalleşebileceği alanlar yaratılıyor. 

Aynı vakitte bu alanların sağlıklı ömür stilini destekleyici olması için yüksek hava kalitesi ve uygun sıcaklık düzeyinin sağlandığı, gün ışığından azamî düzeyde yararlanılan, ergonomik mobilyalarla beden sıhhatinin desteklendiği bir çalışma ortamı sunuluyor.

Akbank, Sürdürülebilir Bir Paha Yaratıyor

76  yıllık tecrübesiyle birlikte dinamik ve esaslı bir banka olan Akbank, tüm çalışmalarında olduğu üzere mimari dönüşüm projesinde de sürdürülebilirliği stratejisinin merkezine alıyor. Tüm süreçlerde geri dönüştürülebilir materyallerin kullanımına ihtimam gösteriliyor. Sürdürülebilirlik asıllı bir dönüşüme imza atılıyor. Ayrıyeten alanında öncü bir ileri dönüşüm projesi ile de mimari dönüşüm hareketi çocukların ve gençlerin geleceğine bedel sunan, etrafa ve iktisada katkı sağlayan bir çalışma ile desteklenecek.           

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Akbank Genel Müdürlük Binasında Yenilikçi Dönüşüm Hareketi Başladı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir