Akbank: “Sürdürülebilirlik İnsan İçin, Hepimiz İçin”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

akbank surdurulebilirlik insan icin hepimiz icin 0 9zMHuaZz
Akbank, insan için sürdürülebilirlik anlayışıyla hayatın bir çok alanına  dokunan çalışmalarını yeni irtibat kampanyasıyla duyuruyor.

Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı sinema serisinde, toplumu bütün olarak kapsayan ‘herkes için sürdürülebilirlik’ iletisini paylaşıyor. Akbank’ın yeni sinema serisiyle başlattığı irtibat kampanyası farkındalık odaklı etkinlikler ve teşebbüslerle devam edecek.  

Akbank’ın sürdürülebilirlik stratejisine odaklanan yeni bağlantı kampanyasının temelini, insan odaklı bir yaklaşım oluşturuyor. Kampanya, sürdürülebilirlik kavramını yalnızca çevresel boyutta değil, birebir vakitte toplumsal ve ekonomik açılardan da ele alarak toplumsal dönüşümü desteklemeyi amaçlıyor.

Hedeflerinin; sürdürülebilirliğin var olma sebebi olan ‘insan’ı öne çıkarmak ve böylelikle sürdürülebilir hayatın herkes tarafından sahiplenilmesine hizmet etmek olduğunu belirten Akbank Marka ve Bağlantı Lideri Beril Alakoç; “Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na baktığımızda; beşere yakışır iş ve ekonomik büyüme, toplumsal cinsiyet eşitliği, nitelikli eğitim üzere etrafın ötesinde insanı odağına alan başlıklar görüyoruz. Akbank olarak biz de, “Akbank Sürdürülebilir Finansman Çerçevesi” kapsamında sürdürülebilirlik aksiyonlarının yalnızca emisyonlarla sonlu olamayacak kadar geniş ve hayatın her alanına yayılan bir stratejiyle kurgulanması gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda   sürdürülebilir finansman araçlarımız, bayan girişimcilere yönelik mentorluk çalışmaları üzere eşit fırsatlar yaratan teşebbüslerimiz, gençleri geleceğe hazırlayan Akbank Gençlik Akademisi üzere eğitim programlarımız , sanata sunduğumuz uzun soluklu dayanaklarımız ve istekli hareketleri toplum genelinde yaymak için yürüttüğümüz ‘iyilik hareketlerimiz’ başta olmak üzere toplumda sürdürülebilirlik için çalışıyoruz. Yeni irtibat kampanyamız ve reklam sinemamız, bu vizyonumuzu yansıtıyor. Önümüzdeki periyotta farklı irtibat çalışmaları ve teşebbüslerle sürdürülebilir hayat aksiyonlarını daha kapsayıcı bir formda Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

Sürdürülebilirlik, etrafın yanında insan için, toplumun gelişmesi için…

Akbank sürdürülebilir yarınlar için çevreyi koruyan uygulamalarına devam ederken;; eğitimden gönüllülüğe, yatırımdan sanata  bir çok alanda toplumun kalkınması için çalışıyor. Bu çalışmalarıyla sürdürülebilirliğin ‘herkes’ için olduğunu vurgulayan yeni bağlantı kampanyasının reklam sinemalarında, Serenay Sarıkaya, Akbank’ın hayatın içinde, beşere dokunan tahlillerini paylaşıyor.

Film serisinde, geleceği ‘yazan’ gençlerden etrafına ilham olan bayanlara, gücünü tabiattan alan KOBİ’lere kadar farklı alanlarda ‘sürdürülebilirlik elçilerinin’ öyküleri ekranlara taşınıyor. 

Akbank, ‘insan için sürdürülebilirlik’ iletisiyle sürdürülebilir hareketlere katkı sunan ve farkındalık yaratan bağlantı kampanyasını yeni teşebbüsler ve projelerle sürdürecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Akbank: “Sürdürülebilirlik İnsan İçin, Hepimiz İçin”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir