Neova Sigorta’dan riskli hastalıklara özel teminat: NeoKritik Garanti Sigortası

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

neova sigortadan riskli hastaliklara ozel teminat neokritik garanti sigortasi 0 atKl1KZW

Sigorta bölümünün önde gelen şirketlerinden Neova Sigorta, kanser, inme, organ nakli üzere birçok farklı kritik hastalığı kapsayan NeoKritik Garanti Sigortası eserini geliştirdi. Üç farklı teminat paket seçeneği içeren eser kapsamında, Prof.Dr. Muayenesi, Pet/Ct Çekimi ve Telefonda 7/24 Tıbbi Danışmanlık hizmetini içeren Fiyatsız Neo Avantaj Paketi ile birçok farklı ek hizmet sunuluyor. 

Yenilikçi ve müşteriyi odağa alan eser ve hizmetler geliştiren Neova Sigorta, 18-55 yaş aralığındaki bireylerin sıhhatini kritik hastalıklara karşı garanti altına alıyor. Neova Sigorta’nın yeni eseri “NeoKritik Garanti Sigortası” ile kanser, inme, organ nakli, koroner by-pass cerrahisi, myokard infarktüsü, kalp kapakçığı değişimi, beyin anevrizma ameliyatı, böbrek yetmezliği, multiple skleroz (MS) ve kol ve bacak kaybı teminat altına alınıyor. NeoKritik Teminat Sigortası, 50 bin, 75 bin ve 100 bin TL’lik farklı teminat seçenekleriyle sigortalıların poliçe kapsamındaki hastalıklarından birine yakalanması halinde poliçede yer alan limit doğrultusunda tazminat ödemesi gerçekleştiriliyor.

“Sigortalılarımızın muhtemel sıkıntı periyotlarında hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz”

Neova Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Habip Çetinkaya, 1-7 Nisan Ulusal Kanser haftasına dikkat çekerek NeoKritik Teminat Sigortası ile ilgili şunları söyledi: “Son devirde artan kanser hadiseleri bu husustaki ciddiyeti gözler önüne seriyor. Dünya Sıhhat Örgütü (DSÖ) ve Uluslararası Kanser Araştırma Ajansı (IARC)’nın yayınladığı rapora nazaran Avrupa’daki yeni kanser olaylarının sayısının gelecek yirmi yıl içinde yüzde 22,5 oranında artacağı kestirim ediliyor. Raporda, “Dünya genelinde yaklaşık her 5 bireyden 1’i hayatı boyunca kansere yakalanıyor.” sözleri yer alıyor. Neova Sigorta olarak, bu bahisteki gereksinimlerden biri olan kritik hastalıklar sigortasını hayata geçiriyoruz. Sunduğumuz yeni eserimiz ile sigortalılarımızın mümkün güç devirlerini finansal açıdan kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Kanser, inme, organ nakli üzere birçok farklı kritik hastalığı kapsayan NeoKritik Teminat Sigortası, 18-55 yaş ortasındaki bireyler için düzenlenebilecek. Poliçe kapsamında rastgele bir kritik hastalığın ortaya çıkmaması durumunda, devam eden poliçeler 60 yaşına kadar yenilenebilecek. Neova Sigorta olarak müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik eserler geliştirmeye ve dala katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

NeoKritik Teminat Sigortası müşterilere pek çok ek avantaj sunuyor

NeoKritik Garanti Sigortası yaptıran sigortalılar sunulan kapsamlı teminatlara ek olarak pek çok farklı ek avantajdan da yararlanabiliyor. Sigortalılar ortalarında acil durumlarda 7/24 hastane tertip ve medikal bilgi köprüsü ve telefonda 7/24 tıbbi danışmanlık da dahil olmak üzere “Ücretsiz Neo Avantaj Paketi” ismi altında pek çok avantajdan yararlanabilecek:

  • Prof. Dr. Muayenesi: Özel mutabakatlı profesör doktorlar tarafından bir poliçe devri içerisinde 1 kez limitli olarak hastalara fiyatsız muayene hakkı sunar.
  • PET/CT Çekimi: Onkoloji hastaları için bir poliçe devri içerisinde, 1 sefer olmak üzere, özel mutabakatlı kurumlarda hastalara fiyatsız PET/CT çekimi sağlar.
  • İlaç Tertibi: Kemoterapi uygulamaları ve öteki ilaç kullanımlarında dayanak olmak için bir poliçe devri içerisinde, 1 kez olmak üzere ilaçların fiyatsız olarak hastaların tedavi aldığı kuruma ulaştırır.
  • %70’e varan MR, BT Çekimi İndirimleriBir poliçe periyodu içerisinde, 1 kez olmak üzere özel mutabakatlı kurumlarda, mutabakatlı kurum cari fiyatlarından hastalara %70’e varan indirim sağlar.
  • Kemoterapi Uygulaması: Özel mutabakatlı kurumlarda 8 seansa kadar kemoterapi uygulamalarında, kurumun cari fiyatından hastalara %50 indirim sağlar.
  • Radyoterapi uygulaması: Özel mutabakatlı kurumlarda 15 seansa kadar radyoterapi uygulamalarında, kurumun cari fiyatından hastalara %50 indirim sağlar.
  • 7/24 Acil Yardım Ambulans: Acil durumlarda, en yakın sıhhat kuruluşuna hastaların ambulansla naklini gerçekleştirir.
  • Acil Durumlarda 7/24 Hastane Tertip ve Medikal Bilgi KöprüsüAcil durumlarda Hastane Tertip ve Medikal Bilgi Köprüsü hastaların 7/24 hizmetindedir.
  • Telefonda 7/24 Tıbbi Danışmanlık

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Neova Sigorta’dan riskli hastalıklara özel teminat: NeoKritik Garanti Sigortası

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir