Yasin Özlü’ye bir takviye de Türkiye İttifakı Partisi’nden

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

yasin ozluye bir takviye de turkiye ittifaki partisinden 0 qce6Gg8u
PARTİLİLER İŞTİRAK GÖSTERDİ

Başiskele Atakent Mahallesi’nde bir kafede gerçekleştirilen toplantıda bir ortaya gelen Türkiye İttifakı Partisi Başiskele İlçe Başkanlığı İdaresi ve üyeleri 31 Mart Mahallî Seçimi’nde Başiskele’de Cumhur İttifakı Adayı M. Yasin Özlü’yü destekleyeceklerini açıkladılar. Geniş iştirakli gerçekleşen toplantıya; AK Parti ve Cumhur İttifakı Başiskele Belediye Lideri Adayı M. Yasin Özlü başta olmak üzere AK Parti MKYK Üyesi ve evvelki devir Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Başiskele İlçe Lideri Mustafa Koral, Türkiye İttifakı Partisi Kocaeli Vilayet Lideri Ertan Yıldırım, Türkiye İttifak Partisi Başiskele İlçe Lideri Mehmet Demirci, MHP Başiskele İlçe Lider Yardımcısı Sezgin Arslan, meclis üyesi adayı Halit Bayhan ve Türkiye İttifakı Partisi üyeleri katıldı.

“EN GERÇEK KARAR YASİN BAŞKAN”

Türkiye İttifak Partisi Başiskele İlçe Lideri Mehmet Demirci, “Yasin Liderimize takviyemizi vermek için toplandık. Türkiye İttifakı Partisi olarak bizler ülke insanımızın çıkarlarını korumak ve bu doğrultuda en hakikat olan kararları alıp uygulamak önceliğimizdir. Türkiye İttifakı Partisi Başiskele Teşkilatı olarak da bu öncülüğümüz gereğiyle elbette ki Başiskele’nin ve Başiskele halkımızın çıkarlarını koruyarak ve bu doğrultuda bizimle birlikte en yanlışsız işleri yapacak olan parti ve bireyler ittifak kurma kararı verdiğimiz en yanlışsız karar olacaktı, oldu da. Sayın Mehmet Yasin Özlü liderimiz ile yaptığımız yüz yüze görüşme sonucunda her hususta hemhal olduk ve tekrar en hoş hizmetin kendisi tarafından verilebileceğine kanaat getirdik. Başiskele’miz için Mehmet Yasin Özlü Lider ile bir arada yürümeye karar verdik” dedi.

“BAŞİSKELE’Yİ ÇOK GÜZEL YÖNETİYOR”

Türkiye İttifakı Partisi Vilayet Lideri Ertan Yıldırım ise, “Başiskele Belediye Liderimiz Sayın Mehmet Yasin Özlü’yü destekleme kararı aldık. Gerek çalışmaları gerekse hizmetleriyle kendisi Başiskele’mizi ve kentimizi çok güzel yönetiyor. Hizmetleriyle birlikte zati ön planda. Olağan bizim burada destekleme maksadımız da vatandaşlarımızın istekleri. Biz daha çok sesiniz olmaya geldik” diye konuştu. Dayanakları ve hoş açıklamaları için Türkiye İttifakı Partisi Teşkilatı yöneticilerine ve sevenlerine teşekkür eden Başiskele Belediye Lideri Adayı M. Yasin Özlü konuşmasında şunları söyledi:

“MİLLETE HİZMET YOLUNDAYIZ”

“Mehmet Beyefendi ve Ertan Beyefendi sağ olsunlar bizim bu kutlu yolda, millete hizmet yolunda bir görüşme yaptık, temasımız oldu. Dediler, Yasin Beyefendi biz sizi takip ediyoruz, hoş çalışmalar yaptığınızı görüyoruz. Cumhur İttifakı’na aslında takviye vermişlerdi. 2. cinste Sinan Oğan Beyefendi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a dayanak vermişti. Allah razı olsun. Onların da dayanağıyla 2. çeşitte daima bir arada Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanımızı 28 Mayıs’ta tekrar devletimizin başında görmeyi Allah bize nasip etti. Bugün de alışılmış yeniden bir seçim süreci içerisindeyiz. 31 Mart’ta mahallî eğitimler seçimini daima birlikte yapacağız inşallah.

“BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ BİR DESTEK”

Sağ olsunlar bize takviye verme noktasında, pazarlıksız bu türlü karşılıklı bir pazarlık yapmadan gönül birlikteliğiyle takviye vereceklerini söylediler. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bizim için çok kıymetli bir dayanak. Dayanakların bazen manası, sayısal getirisinden çok daha manalıdır. Yani kimin dayanak olduğu değerlidir. Kimin kiminle yürüdüğü kıymetlidir. Usta Şair Abdurrahim Karakoç’un da dediği üzere ‘Kim kiminle yürür ona bakın siz,  bırakın dönsün dönme dolaplar, Hakk’tan hakikatten yana bakın siz’. Bu memlekette dönme dolaplığı 14 Mayıs’ta gördünüz. Memleket üzerine yapılan pazarlıkları gördünüz, memleketin kurumları üzerine yapılan pazarlıkları gördünüz.”

“BAŞİSKELE’MİZİ İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

“5 yıldır bu kente, doğup büyüdüğüm, gençliğimin geçtiği, cetlerimin yaşadığı bu memlekete hizmet etme erdemine nail oldum. Bu seçim için de AK Parti ve Cumhur İttifakı adayı olarak gösterildik. Allah nasip eder milletimiz de birebir tarafta teveccüh gösterirse 31 Mart’tan sonra yine 5 yıl daha bu memlekete hizmetkar olacağız ve kentimizi daima birlikte yöneterek Başiskele’mizi daha da ileriye taşıyacağız.”

“BAŞİSKELE PARMAKLA GÖSTERİLECEK”

AK Parti MKYK Üyesi ve evvelki periyot Milletvekili İlyas Şeker ise yaptığı konuşmada, “Türkiye İttifakı Partisi Kocaeli Vilayet Liderimizi ve Başiskele İlçe Liderimizi tebrik ediyorum. Aslında bu dayanak tahminen görünürde Yasin Liderimize verilen takviye lakin biraz daha geniş baktığımız vakit çok farklı manalar söz ettiğini daima birlikte görüyoruz. Türkiye Yüzyılı’na girerken devletimizin attığı tüm atılımlar sizin desteğinizle yapılan eser ve hizmetlerdir. İnşallah sizlerin büyük dayanağıyla Başiskele’deki hoş işlere devam edecek. 5 yıl sonra hakikaten Başiskele çok çok farklı olacak. Kocaeli’de parmakla gösterilen bir ilçe olacak. Bunda emeği geçen belediye liderimize ve takımına çok çok teşekkür ediyorum. Ona dayanak veren cumhur İttifakı’nın yöneticilerine, artık de Türkiye İttifak Partisi’nin vilayet lideri ilçe liderine ve sizlere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Yasin Özlü’ye bir takviye de Türkiye İttifakı Partisi’nden

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir