1. Haberler
  2. Sağlık
  3. Medtronic, Cerrahide Yenilikçi Uygulamalar İçin Tabipleri Bir Ortaya Getirdi

Medtronic, Cerrahide Yenilikçi Uygulamalar İçin Tabipleri Bir Ortaya Getirdi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

medtronic cerrahide yenilikci uygulamalar icin tabipleri bir ortaya getirdi 0 XUTvchQ1
Sıhhat teknolojileri önderi Medtronic tarafından düzenlenen “SurgInspire” Genel Cerrahi Zirvesi’nde; farklı ülkelerden Bariatrik & Metabolik Cerrahi, Kolorektal Cerrahi ve Fıtık Cerrahisi konusunda uzman 300’den fazla sıhhat profesyoneli İstanbul’da bir ortaya geldi. 

18 Mart, İstanbul – Medtronic tarafından düzenlenen “SurgInspire” başlıklı Genel Cerrahi Tepesi, Bariatrik & Metabolik Cerrahi, Kolorektal Cerrahi ve Fıtık Cerrahisi konusunda uzman, 18 ülkeden 300’den fazla sıhhat profesyonelini İstanbul’da bir ortaya getirdi. 8-9 Mart tarihlerinde gerçekleşen, ulusal ve milletlerarası 19 konuşmacının yer aldığı dorukta, cerrahi bakımın uygunlaştırılması hastalara daha fazla erişim, daha az komplikasyon, daha düşük bakım maliyeti ve daha yeterli sonuçlara ulaşma üzere başlıklar ön plana çıktı. 

En yeterli klinik uygulamaların paylaşıldığı dorukta, yenilikçi teknolojilere erişim konusunda etkileşim fırsatı bulan cerrahlar, obezite cerrahisi, metabolik bozukluklar, kolorektal cerrahi ve fıtık cerrahisinin tüm istikametlerini kapsayacak geniş husus yelpazesine sahip eğitim programlarına katıldı. Ayrıyeten, Medtronic Küresel Araştırma ve Geliştirme, Pazarlama ve Operasyon Departmanlarından temsilciler, Medtronic tarafından üretilen teknolojiler ve mühendislik üzerine sunumlar gerçekleştirdi. İştirakçi tabipler ile Medtronic mühendislerinin etkileşimde bulunma fırsatı yakaladığı sunumlarda doktorlar ayrıyeten Ar-GE geri bildirimleri verme bahtı buldular.

“Medikal İnovatif Teknolojiler ile Sıhhati Geliştiriyoruz”

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Medtronic Türkiye, Batı Asya ve Levant Bölge Lideri Ayhan Öztürk, Medtronic’in tıbbi aygıt sanayisinde mükemmeliyete ve yeniliğe olan bağlılığına vurgu yaptı. Öztürk kelamlarına şöyle devam etti: “Medtronic olarak, sizlerin de katkılarıyla, teknolojik gelişmeler ve stratejik Ar-Ge yatırımlarımızın sinerjisinden yararlanarak sıhhat hizmetlerini dönüştürmede sıra dışı bir tesir yaratıyoruz. Kendimizi, hastaların ömür kalitesini artırmaya, klinik çıktıları güzelleştirmeye ve tüm genel bakım maliyetlerini yönetmeye yardımcı olmak için klinik olarak ilgili ve ekonomik olarak pahalı yenilikler sağlamaya adadık.”

“Bu emelle da Türkiye’de dünyanın en gelişmiş eğitim merkezlerinden birini hayata geçirdik. 2014’te açılan Medtronic İnovasyon Merkezi (MIC), Türkiye’nin alanındaki sayılı eğitim merkezlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Eğitim merkezimizde alanında uzman ve uzman çalışanımızla, sıhhat profesyonellerine teknik ve deneyimsel eğitimler veriyoruz. Cerrahi klinisyenlerinin, cerrahi yeterlilikleri ve hasta bakımını geliştiren yeni kuşak tedavi seçenekleri ile kıymetli bir fırsatı temsil ettiklerine inanıyoruz. Cerrahi alanda uzmanlığın artırılması ve hasta bakımının geliştirilmesi emeliyle çalışmaya devam edeceğiz.”

Sağlığın geleceğine odaklanarak sıhhat profesyonellerinin ileri cerrahi teknikler konusunda global uzmanlarla etkileşimde bulunmalarına ve önümüzdeki devirde klinik düzgünleştirme stratejileri belirlemelerine imkan sağlayan tepe tıpkı vakitte bir sıhhat teknolojileri markası tarafından bağımsız olarak düzenlenen; Türkiye, Batı Asya ve Levant bölgesinin en büyük genel cerrahi tertibi olma niteliği taşıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Medtronic, Cerrahide Yenilikçi Uygulamalar İçin Tabipleri Bir Ortaya Getirdi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir