Akbank’tan KOBİ’lerin Dijitalleşme Seyahatine Rehberlik Edecek Yeni Hizmet

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

akbanktan kobilerin dijitallesme seyahatine rehberlik edecek yeni hizmet 0 NFOj1QF3
 Akbank, Bandwitt iş birliğiyle, KOBİ’lere dijitalleşme süreçlerini ölçümleme ve maksatları doğrultusunda yol planları oluşturma hizmeti sunuyor. Yeni Akbanklılar yahut son 30 gün içinde süreç yapmamış gerçek şahıs şirketi sahibi Akbanklılar, Bandwitt platformu üzerinden dijitalleşme yol haritasını içeren kapsamlı bir rapor alabilecekler.

Yenilikçi tahlillerle KOBİ’lerin işlerine sürdürülebilir kıymet katan Akbank, KOBİ’lerin dijital dönüşüm seyahatinde da yanlarında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Akbank, Bandwitt iş birliği ile yeni Akbanklı olan yahut Akbanklı olup son 30 gün müddetince süreç yapmamış KOBİ’lere dijital dönüşüm süreçlerinde rehberlik edecek.

Bankacılık süreçlerini Akbank’a taşımak isteyen KOBİ’ler, iş birliğine özel davet kodu ile Akbank Taşınabilir üzerinden Akbank müşterisi olduklarında, Bandwitt kampanya kodu SMS’le kendilerine iletilecek. Bu kod ile Bandwitt platformu üzerinden fiyatsız olarak dijitalleşme düzeylerini ölçümleyebilecekler. Halihazırda Akbank müşterisi olan KOBİ’ler ise taşınabilir bankacılık üzerinden alacakları kampanya kodu ile bu hizmetten yararlanabilecekler. Kampanyaya katılan KOBİ’ler ayrıyeten gereksinimleri doğrultusunda aksiyon planlarını, ortalama maliyetlerini ve hangi iş ortaklarıyla çalışabileceklerini içeren kapsamlı bir rapor alabilecekler. KOBİ’lerin dijital yol haritalarını çizecek olan bu uçtan uca danışmanlık hizmeti kapsamında raporda belirtilen tedarikçiler için indirimler de sunulacak.

Akbank’ın her vakit KOBİ’lerin büyüme ve gelişim seyahatlerinde yanlarında yer alma misyonuyla hareket ettiğini belirten Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz; “Dijital dönüşüm sürecine giren KOBİ’ler; verimli iş süreçleri idaresi, müşteri memnuniyetinin artması, pazarlama ve satış kanallarının çeşitlendirilmesi, işletme maliyetlerinin azaltılması ve geniş bir müşteri kitlesine erişim üzere birçok yarardan yararlanabiliyorlar. Bu da onlara rekabet avantajı getirerek sürdürülebilir bir büyüme sağlıyor. Lakin KOBİ’ler birden fazla vakit bu çok katmanlı süreci nasıl yönetecekleri konusunda takviyeye gereksinim duyuyor. Buradan hareketle Bandwitt iş birliğiyle hayata geçirdiğimiz bu yeni hizmet, bir manada KOBİ’lerimizin dijital pusulası olacak. Müşterilerimiz Bandwitt platformu üzerinden alacakları raporla, dijitalleşmede hangi basamakta olduklarını, eksiklerini, tahlil yollarını ve aksiyon planlarını ayrıntılı bir halde öğrenebilecekler. Akbank olarak dijitalleşmeyi bütünsel olarak kıymetlendirerek, müşterilerimizin bu istikametteki gereksinimlerini kapsamlı bir biçimde karşılayacak hizmetleri ve eserleri sunmaya devam edeceğiz” halinde konuştu.

KOBİ’lerin dijitalleşmesini desteklemek ve hızlandırmak için çalıştıklarını tabir eden BANDWITT Kurucu Ortağı Selim Özoğuz ise; “KOBİ’lerin süratli bir tahlil ile dijitalleşme performanslarını görüntüleyebilecekleri, gereksinimlerine yönelik tahlillere ulaşabilecekleri bu platform ile dijitalleşme seyahatlerinde emin adımlarla yürümelerini hedefliyoruz. KOBİ’lerin işlerini teknoloji takviyesiyle en verimli formda yürütmeleri için Akbank’la gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinin çok yararlı olacağına inanıyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Akbank’tan KOBİ’lerin Dijitalleşme Seyahatine Rehberlik Edecek Yeni Hizmet

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir