1. Haberler
  2. Gündem
  3. Lider Altay: “31 İlçemizin Tamamında Konya’mıza 5 Yıl Daha Hizmet Etmek İstiyoruz”

Lider Altay: “31 İlçemizin Tamamında Konya’mıza 5 Yıl Daha Hizmet Etmek İstiyoruz”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

lider altay 31 ilcemizin tamaminda konyamiza 5 yil daha hizmet etmek istiyoruz 0 PUrNfmZN
AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan, Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya Vilayet Lideri Hasan Angı, Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, Karatay Belediye Lideri Hasan Kılca ve Meram Belediye Lideri Mustafa Kavuş, Cuma namazı sonrası Kapu Cami önünde basın açıklaması yaptı.

Görev mühletleri boyunca Konya’nın hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir uğraş içerisinde olduklarını belirten Lider Altay, “31 ilçemizin tamamında Konyalıların büyük sevgi ve muhabbetiyle karşılaştık. Bu vesileyle tüm Konyalılara 42 bin kilometrekarelik alanda bize gösterdikleri sevgi, muhabbet ve ilgiden ötürü teşekkür ediyorum” dedi. Konyalıların ferasetine inandıklarını kaydeden Lider Altay, “En hoş sonuçları elde etmek için biz elimizden gelen uğraşı gösterdik.

Hem Büyükşehir’de hem 31 ilçemizin tamamında Cumhur İttifakı’nın adaylarıyla Konya’mıza bir 5 yıl daha hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu. AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan, “Başta Dünya Belediyeler Birliği Lideri olarak dünya genelinde hizmet eden, unvan sahibi Büyükşehir Belediye Liderimiz olmak üzere; belediye lider adaylarının tamamına, merkez ve taşra ilçeleri belediye lider adaylarının tamamına dayanak istiyoruz” tabirlerini kullandı.

AK Parti Konya Vilayet Lideri Hasan Angı, “Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da Cumhurbaşkanımız liderliğindeki AK Parti hareketi, lokal belediyecilikte markalaşmış Konya modelinin değerli belediye başkanlarımızca kentimize kazandırdığı bu büyük hizmetleri devam ettireceğine inanıyoruz” dedi. 3 merkez ilçe belediye lideri da Pazar günü yapılacak seçimlerde Konyalılardan takviye istedi.

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan, Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya Vilayet Lideri Hasan Angı ve 3 merkez ilçe belediye lideri, 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimler öncesi toplu basın açıklaması gerçekleştirdi.

Cuma namazı sonrası Kapu Camii önünde düzenlenen basın açıklamasında konuşan AK Parti Konya Vilayet Lideri Hasan Angı, saha çalışmalarının ağır halde sürdüğünü söz ederek, “Artık yarın itibariyle son çalışmalarımızı yapacağız ve Pazar günü de inşallah değerli hemşehrilerimizin sandıkta sonuçlarını belirleyeceği hoş bir seçimi birlikte yaşayacağız. Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da Cumhurbaşkanımız liderliğindeki AK Parti hareketi, lokal belediyecilikte markalaşmış Konya modelinin değerli belediye başkanlarımızca kentimize kazandırdığı bu büyük hizmetleri devam ettireceğine inanıyoruz” dedi.

“UZUN YILLAR BOYUNCA MERAM’IMIZA, KENTİMİZE HİZMET EDECEĞİZ”

Meram Belediye Lideri Mustafa Kavuş, “Yolculuğumuz yeni bir ‘bismillah’ çekme ümidiyle yavaşça bitiyor artık. Biz bu bitişi yeni bir başlangıç olarak kabul ediyoruz. 5 yıl boyunca vatandaşlarımızın bize duyduğu inancı asla yere düşürmeden seçim çalışmalarına iki ay kala değil, mazbatayı aldığımız günden itibaren Konya’yı ilçeleriyle birlikte en üst düzeye çıkarmaya çalıştık. Biz tıpkı itimadı artık hemşehrilerimizden tekrar isteyeceğiz. Bunu isterken de gönül rahatlığıyla başımız dik istiyoruz. 31 Mart günü de sandıklarda bunu taçlandırdığımız vakit uzun yıllar boyunca Meram’ımıza, kentimize hizmet edeceğiz” kelamlarını kullandı.

“31 MART’TA DA SİZLERİN HİZMETKARI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Karatay Belediye Lideri Hasan Kılca, 2019 yılından beri hiç tatil yapmadan çalıştıklarının kaydederek, “Sadece seçim periyodunda değil, gece gündüz hizmet üretmeye çaba ettik. İnşallah tıpkı uğraşla, birebir heyecanla çalışmamıza devam edeceğiz. Karatay’ımızda vaatlerimizin tam 3 katı projemizi gerçekleştirdik. Yeşil alanlarıyla, parklarıyla, toplumsal donatı alanlarıyla ve birçok hizmetle açılıştan temel atmaya koşturduk. İnşallah tıpkı süratle, tıpkı çabayla, içtenlikle çalışmaya devam edeceğiz. Karataylı hemşehrilerimiz vefalıdır. Onlar hizmetin karşılığını verirler. İnşallah 31 Mart’ta da sizlerin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. Başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere tüm belediyelerimizle birlikte AK Parti belediyelerine buradan dayanağınızı bekliyorum” sözlerini kullandı.

“BÜTÜN İLÇELERİMİZDE EN GÜZEL NETİCEYİ ELDE EDECEĞİMİZE İNANIYORUZ”

Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı, Konya’da, Büyükşehir Belediyesi, merkez ilçe belediyeleri, teşkilatlar, milletvekilleri ve tüm kurumlarla hizmet noktasında birlik beraberlik içerisinde 5 yılı hizmetlerle dolu olarak geçirdiklerini vurgulayarak, “Yeni bir periyodun başlangıcındayız. Konya’mızda hoş bir seçim devri geçirildi. Huzur içerisinde, sükun içerisinde biz adeta bu seçim kampanyası sürecinde hemşehrimizle yine buluştuk. Bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Adeta bizi bağırlarına basıyorlar. Biz inanıyoruz ki 31 Mart akşamında Konya’mızda yeniden rekor oylarla Cumhur İttifakı adayları başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere bütün ilçelerde en yeterli neticeyi de elde edeceğiz” diye konuştu.

BAŞKAN ALTAY GÖSTERİLEN TEVECCÜHTEN ÖTÜRÜ KONYALILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay da vazife müddeti boyunca Konya için canla başla çalıştıklarını belirterek, “Bu kente 6 yıldır hizmet ediyoruz. Konya’nın hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir çaba içerisinde olduk. Elhamdülillah çok ağır ve hoş bir çalışma devrinin sonuna geldik. Bilhassa son 2 aydır 31 ilçemizin tamamında çalışmalar yürütüyoruz. Temel atma, açılış törenlerimizi gerçekleştirdik, mitingler yaptık, iftar programları düzenledik ve 31 ilçemizin tamamında Konyalıların büyük sevgi ve muhabbetiyle karşılaştık. Bu vesileyle tüm Konyalılara 42 bin kilometrekarelik alanda bize gösterdikleri sevgi, muhabbet ve ilgiden ötürü teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

“KONYA’YI YALNIZCA TÜRKİYE’NİN DEĞİL DÜNYANIN EN HOŞ KENTLERİNDEN BİRİSİ HALİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Altay, 31 Mart Pazar günü sanığa gidileceğini anımsatarak, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Artık seçime gidiyoruz. Pazar günü sandık ve irade milletimizin olacak. Konyalılar sandıkla her buluştuğunda Cumhur İttifakı’na ve Sayın Cumhurbaşkanımıza en yüksek oranda dayanak verdi. Bu seçimde de Konya’nın ferasetine inanıyoruz. En hoş sonuçları elde etmek için biz elimizden gelen uğraşı gösterdik. Hem Büyükşehir’de hem 31 ilçemizin tamamında Cumhur İttifakı’nın adaylarıyla Konya’mıza bir 5 yıl daha hizmet etmek istiyoruz. Birebir duyguyu paylaşan arkadaşlarımızla Konya’nın eksik kalan işlerini tamamlayarak, Konya’yı yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın en hoş kentlerinden birisi haline getirmek için efor sarf ediyoruz. Konyalılara tekrar bize gösterdikleri dayanak, muhabbet ve ilgiden ötürü teşekkür ediyorum. Seçimlerin kentimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Biz Konyalılara her vakit güvendik, Konyalılar da bizi hiç mahcup etmedi.”

“BELEDİYE LİDER ADAYLARIMIZIN TAMIMINA TAKVİYE İSTİYORUZ”

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Baykan ise, hizmet sırasının kendilerinde olduğunu söz ederek, “Konya’ya hizmete devam etmek istiyoruz. Konya hizmetler gördü fakat bu devirde gördüğü disiplinli çalışmayı, eş manalı çalışmayı ve hizmette eşik atlamayı önümüzdeki yıllarda sık sık hatırlayacak. Kıymetli olan hizmetleri yeterli noktalara götürmektir. Kıymetli olan kent merkezinde kaliteyi artırmaktır. Değerli olan kentin ismini daha düzgün noktalarda duyurmaktır. Başta Dünya Belediyeler Birliği Lideri olarak dünya genelinde hizmet eden, unvan sahibi Büyükşehir Belediye Liderimiz olmak üzere; belediye lider adaylarının tamamına, merkez ve taşra ilçeleri belediye lider adaylarının tamamına dayanak istiyoruz. Değerli olan gök kubbede beğenilen bir seda bırakmak. Görelim Mevla neyler, neylerse hoş eyler diyor hepinizi hürmetle selamlıyorum” açıklamalarında bulundu.

Programa Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış da katıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Lider Altay: “31 İlçemizin Tamamında Konya’mıza 5 Yıl Daha Hizmet Etmek İstiyoruz”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir