Özlü: Birinci günkü aşkla daha çok çalışacağız

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ozlu birinci gunku askla daha cok calisacagiz 0 d7Q8vifE
BARBAROS MEYDANI DOLDU TAŞTI

Başiskele Belediye Lideri, AK Parti ve Cumhur İttifakı Başiskele Belediye Lider Adayı M.Yasin Özlü, 31 Mart Mahallî Seçimi kapsamında Barbaros Mahallesi Semt Meydanı’nda halk buluşması gerçekleştirdi. Miting havasında geçen halk buluşmasına Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Doç.Dr.Tahir Büyükakın, AK Parti Başiskele İlçe Lideri Mustafa Koral ve MHP Başiskele İlçe Lideri Şahin Kaya da iştirak göstererek Yasin Özlü’ye takviye verdi. Partililerin ve yüzlerce vatandaşın ağır ilgi gösterdiği programda meydan hınca hınç doldu. Başiskeleliler, liderleri coşku ve sevgi seli ile karşıladı.

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATTIK”

Programda birinci konuşmalarını gerçekleştirilen AK Parti Başiskele İlçe Lideri Mustafa Koral ve MHP Başiskele İlçe Lideri Şahin Kaya, Cumhur İttifakı adayı olarak tekrar aday gösterilen Başiskele Belediye Lideri M.Yasin Özlü’ye büyük övgülerde bulunarak takviyelerini ve inançlarını bir defa daha Barbaros Mahallesi sakinleri önünde lisana getirdi. Meydanı dolduran vatandaşların tezahürat ve alkışlarıyla kürsüye çıkan M.Yasin Özlü, “Bundan 5 yıl evvel Başiskele’nin huzuruna çıktım. Başiskeleliler sözlerime itimat ettiler. Bana bu hoş ilçenin şehr-i emini olma vazifesini verdiler. Başiskele’mizin her köşesinde hoş işlere imza atmak nasibimiz oldu” dedi.

“HER ŞEYİN EN UYGUNUNU YAPTIK”

Son 5 yılda Başiskele’de yaptığı hizmet ve yapıtları anlatan Özlü, kelamlarını şöyle sürdürdü: “Belediyemizin vatandaşlarımıza en hoş hizmeti sunabilmek için hizmet filosu gerekiyordu. En düzgününü kurduk. Yeni yollar gerekiyordu. En hoşunu açtık. Çocuklarımıza rehberlik gerekiyordu. Onların ağabeyi olduk. Onların belediyesi olduk. Başiskeleli gençler Yasin ağabeylerinden bir fark istiyordu. Başiskele’de genç olmayı bir farka dönüştürdük. Bayanların toplumu sarıp sarmaladığı üzere belediyemizin de onları el üstünde tutması gerekiyordu. Onları baş tacımız yaptık. Yaşlının, yetimin, fakirin, engellinin, kendini kimsesiz hissedenlerin talepleri vardı. Buyruk bildik. Bildiğimiz hepsine ulaştık. Süper parklar açtık, millet bahçeleri yaptık.

“İŞİMİZİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İşimiz var, işimizi yapıyoruz. Artık 5 yıl önceye nazaran hamdolsun daha hoş, daha gelişmiş bir Başiskele’de yaşıyoruz. Hizmet ve yapıtlarımızı üretirken sürdürülebilirliğe, sürekliliğe, ahenge değer verdik. Hesap verebilir şeffaf bir idare icra ettik. Taş üstüne taş, hizmet üstüne hizmet, eser üstüne eser ekleyerek, eser ve hizmet siyaseti kültürümüzü güçlendirdik. Yaptığımız her işte kentin doğal kaynaklarını, ekonomik kaynaklarını, beşeri kaynaklarını daha hoşu için seferber ettik. Bütün bu hizmetleri öngörülemeyen zelzele, sel, salgın hastalıklar üzere afetlerin gölgesinde ürettik. Sonsuz gereksinimleri sonlu kaynaklarla karşılamaya çalıştık. Semt meydanlarıyla, itibarlı caddelerle gece gündüz yaşayan cazibe merkezlerini Başiskele’mize kazandırdık. Bitmedi devam ediyoruz. İşimiz var, işimizi yapmaya devam edeceğiz Allah’ın müsaadesi ile.

“EN HOŞU MİLLETE HİZMET”

Güzel İşlerimiz markamız oldu. Artık yeni bir başlangıç için yine yola çıktık. Süreklilik tekrar rehberimiz olacak. Başiskelilere verdiğimiz ve onların memnuniyetine mazhar olan hoş işlerimizi geliştirerek yolumuza devam edeceğiz. Biliyoruz ki Başiskele hizmetin en hoşuna layık. En hoşuna ulaşmak için hizmet ve eserlerimize yenilerini ekleyeceğiz. Gerçek belediyecilik hizmetleriyle Başiskele’nin marka pahasını ve ömür kalitesini birlikte yükselteceğiz.  Parolamız muhakkak: “En hoşu millete hizmet”. Mavisine mavi, yeşiline yeşil katmak. Başiskele’nin nerede, ne vakit, neye gereksinimi olursa en hoşunu yapmak için yine yola çıkıyoruz. Allah’ın müsaadesiyle muvaffakiyet çıtamızı daha yükseğe taşıyacağız. Birinci günkü aşk ve heyecanla, edindiğimiz büyük deneyim ve kazanımlarla gelecek periyotta daha çok çalışacağız.”

DOÇ.DR.BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR

Başiskele Belediyesi Başkanlığı vazifesi mühletince Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Doç. Dr. Tahir Büyükakın’dan her vakit büyük takviye aldığını söz eden Lider Özlü, “Ben bu hoş işlerde ve hizmetlerde daima yanımızda olan, dayanağını bizden hiç esirgemeyen değerli hocam, Büyükşehir Belediye Liderimiz Tahir Büyükakın’a huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum. Yürüdüğümüz bu kutlu yolda, kentimize yaptığımız her hoş işte ve hizmette katkısı bulunan bakanlarımıza, milletvekillerimize, Cumhur İttifakı’mızın paydaşlarına ve Başiskeleli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

“İNSANLARI EKMEKLERİNDEN ETTİLER”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Doç.Dr.Tahir Büyükakın ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “AK Parti olarak bu seçimdeki belediyecilik sloganımız ‘Gerçek belediyecilik AK Parti’dir’. Bazen bize diyorlar ki gerçek belediyeciliği yapmıyor muydunuz? Türkiye’ye belediyeciliği öğreteceğiz diye öne çıkanlar, yeni bir model koydular. İsmine sanal belediyecilik diyebilirsiniz, beşerler yolda kalmış, toplumsal medyadan tweet atarak karları temizleyeceklerini sanıyorlar. Algı belediyeciliği yapıyorlar, güya projeyi yapacağız dediklerinde kendi kendine oluyor sanıyorlar. Verdikleri kelamı tutmamak bunların şiarında var.  Belediyeyi bize verin namus kelamı işten atmayacağız dediler insanları ekmeklerinden ettiler.

“ZANNETTİLER Kİ LAFLA BU İŞ OLACAK”

Onlar daima konuştular zannettiler ki lafla bu iş olacak. Bizim gerçek belediyecilik dememizin sebebi de tamda bu. Gerçek belediyecilik lafla değil iş üretenlerin yaptığı belediyeciliktir. Gerçek belediyecilik tatil bana yakışıyor diyenlerin değil, gece gündüz çalışırım, durmadan yorulmadan bu millet için koştururum diyenlerin yaptığı belediyeciliktir. Allah’ın müsaadesi ile bundan evvelki 5 yıl olduğu üzere Kocaeli’mize ve Başiskele’mize en hoş hizmeti sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Yasin Liderimiz ile birlikte hazırız, kararlıyız ve kazanacağız inşallah diyoruz.”

ESKİ DEMOKRAT PARTİLİLER’DEN DESTEK

Programın sonunda Cumhur İttifakı’na yeni katılan ve dayanak veren eski Demokrat Partililer de tek tek isimleri açıklanarak sahneye çağrıldı. Demokrat Parti’nin geçen devir Başiskele Belediye Lider Adayı Halil Kurt, evvelki periyot ilçe liderleri Yusuf Kaçmaz, Mustafa Gerzeli ve Adnan Kara, Başiskele’nin geleceği için Cumhur İttifakı’na ve Yasin Özlü’ye dayanaklarını açıkladı. Cumhur İttifakı ve AK Parti Belediye Lider Adayı Yasin Özlü, daha evvel Yine Refah Partisi eski ilçe liderleri ve Türkiye İttifakı Partisi’nden de takviye alarak gücüne güç katmıştı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
vir_sl_
Virüslü
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Özlü: Birinci günkü aşkla daha çok çalışacağız

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir